Zapomniany KOPS: Whatever&Kisam

Whatever i Kisam planowali kiedyś zrobić kopsowy spinoff (coś w stylu Ultimate KOPS), ale polegli po drugiej stronie. A ja potem o tym zapomnialem na długie lata. Tak właśnie wygląda życie.

Co mi uzmysławia, że Zdzisiek był chyba najlepszym villianem w tym komiksie, trzeba by go jakoś elegancko w rebut też wprowadzić. Ale to w drugim numerze może.

Hehe, że niby mi się uda pierwszy skończyć kiedykolwiek.

Also, wpieprzyłem się w kilka innych projektów fajnych, bo miałem tego już nie robić nigdy. Także niedługo może wrzucę jakieś grafiki zajawkowe, bo to w końcu blog jest też niby, tylko, że wpisy raz na ruski rok.

PS. Jak chcecie znaleźć motywację do pracy to dziecko jest słabym pomysłem, nie polecam. Ale poza tym to wporzo, 10/.10.

part 1Ostanie Łowy Złomana p2

8 Komentarzy

8 myśli nt. „Zapomniany KOPS: Whatever&Kisam”

 1. Miałem nawet scenar rozpisany na podstawie „Ostatnich Łowów Kravena” z aluzjami i w ogóle, ale gdzieś go wcięło, a Kisam zainteresował się kucykami, które w tamtym czasie lubiłem ironicznie i dziś żyje na blogu AskTeenChrysalis, ale zrobił mi dwie strony i ładny avatar, więc nie mogę narzekać, pozdrawiam Kisama :)

  1. Zdrajca wszystkim rozpowiada co gdzie i jak :P.
   Teraz to bym zrobił lepiej ten komiks ale na pewno by i się nie chciało :V.
   Bo sponsora/motywatora do tego na pewno nie znajde xD

 2. Brawo Kater w końcu coś wrzuciłeś jesteśmy z ciebie dumni. Tylko tak dalej, a może osiągniesz częstotliwość raz na miesiąc.

 3. Tutaj się przynajmniej coś dzieje… Końcówka rozbrajająca. 5/5 gwiazdek.

  *****

  Jak założyć bloga?

Możliwość komentowania jest wyłączona.