wieści z frontu

Żeby nie było, że znowu umarłem. Scenariusz do KOPS #REBUT się pisze, historię mam już ogarniętą, teraz rozpisuję ją sobie na kadry i dialogi, żeby zobaczyć ile to zajmie. Bo to spójna historia jest, bez upychaczy i improwizacji. Powinien wyjść sensownych rozmiarów zeszycik.

Nie pomaga fakt, że Arsen kupił mi Wormsy na Steamie. Tak, to jego wina jak coś. W sumie nadal nie oddałem mu kasy.

Nie będę spoilerował, ale mogę zdradzić, że nomen-omen Spoiler-Man będzie  bardzo ważną postacią dla tej reedycji. Całość planuję zarówno do internetów jak i na papier.

Żeby nie było tak pusto, zostawiam tu kolejne podejście do Gecko, które zapomniałem byłem wrzucić w przerwie świątecznej (tak, te stopy są dosyć nieteges ciągle) i kilka nowych szkiców Spoiler-Mana.

concepts

 

Z innych dobrych wieści: ghafgdsa wróciła z nowym rokiem i deklaruje systematyczność. Jestem pod niekłamanym wrażeniem.

19 Komentarzy

19 myśli nt. „wieści z frontu”

 1. Kater weź wywal te palco pierdonliki na stopach i będzie w miarę gites a tobie łatwiej będzie to rysować. Chyba że chcesz zrobić Gecko wrotkarza to zaokrąglij je i Rolling Gecko is done.

  1. zwłaszcza, że on ma się stopami przyczepiać do rzeczy, to w sumie te pierdolniki tylko będą mu przeszkadzać tak na dobrą sprawę

 2. Kops Ribut. Nowe stroje. Nowe cienie. Nowe pozy. Nowe jakość.

  Gecko dalej nie ma nosa. Bad luck Gecko.

  1. Tak na zachętę odpowiem, że na bank będzie dużo tańsza niż pierwszy papierowy KOPS, bo już mam to wstępnie ugadane :)

 3. Wszystko nice, już Gecko nie wygląda jak Anja Rubik, choć faktycznie stopy powinieneś zmienić. A, i na dzień dobry pewnie zetkniesz się z moją ostrą krytyką, bo do tej pory mam złe skojarzenia ze słowem „reboot” (taki ból dupy jeszcze przez DC i ich przemianą Silver Banshee i Lobo ;^;)

 4. Spoiler-Man ważną postacią? Czyżby jakaś aluzja do Spider-Mana i jego rzekomym udziału w Avengersach?

 5. To chyba nie czytałeś najnowszych spekulacji dotyczących Infinity war. Przewijają się takie wątki jak spółka marvela z sony, śmierć kapitana ameryki, wywalenie Hulka w kosmos, przetasowanie Avengersów (dochodzą ktoś z inhumans, falcon, Black Panter i właśnie spajdi), wywalenie Iron Mana w kosmos, zniknięcie Thora. A wszyscy mają się spotkać razem w drugiej części Infinity War razem z Guardians of the Galaxy
  Gdyby to wyszło to ze szczęścia narobiłbym w majty

 6. Serwis znany z dość trafnych informacji więc gdzieś tam ziarnko prawdy jest. W każdym razie wygląda to i tak 100 razy lepiej niż w obozie przeciwnika. DC obudziło się z ręką w nocniku. Za to z serialami niszczy. Serialowa Justice League już teraz wygląda świetnie, a jeszcze Superglirl na horyzoncie i Titans.

 7. No, teraz to Gecko nie wygląda jak Anja Rubik, czyli jest lepiej :D Tylko faktycznie warto usunąć te cosie z nóg, bo to dziwnie/śmiesznie wygląda xD

 8. Ej, a w tym rebucie to będzie Kler? I czy Gruz znów będzie Cementem? I czy po tym rebucie bedą paski, tylko że w świecie zrebutowanym? (jakby co to wiem że się pisze reboot, ale jak ty tak piszesz makaronicznie, to ja też) . I czy FP-man znów będzie żył? I czy Torrent odzyska kawałek ryja?

Możliwość komentowania jest wyłączona.