KOPS #REBUT: Ultimate Beton

Ultimate Beton

achtung: Te wersje „ostateczne”, to nie są przesądzone tylko takie, które jestem gotów poddać Waszej konstruktywnej krytyce. Tutaj np. zajebiście mi pasują te szelki, ale z drugiej strony Beton wygląda teraz jak skinhead, który zaraz ci nakopie, więc chyba z nich zrezygnuję.

Tak, wiem, nie będzie mi się na pewno chciało rysować tych spękalin na jego łapach. Ale na potrzeby prezentacji można zaszaleć.

NEXT: Kpt. Zajebistość i Invi.

26 Komentarzy

26 myśli nt. „KOPS #REBUT: Ultimate Beton”

 1. Właśnie nie, zostaw, jak jest. Takie połączenie Hulka i polskiego dresa/skina idealnie zobrazuje poziom intelektualny naszego cebulowego kwiatu narodu – a przy okazji podkreśli „betonowatość” tej postaci. W og’le to świetny pomysł z tym rebootem, nie mogę się doczekać kolejnych szablonów.

   1. I to jest ekstra, bo daje nam BUTY NA SZELKI! Wobec tego szelki koniecznie muszą zostać!

   1. Jestem kobietą. (jakbyś nie zauważył)
    Ale serio: szelki? Szelki to ta część ubioru, której nienawidzę, bo kojarzy mi się z amerykańskimi i brytyjskimi komikami, którzy w ogóle nie są śmieszni. Niby pasuje do Betona, ale mnie to rozwali jego postać… chociaż moje zdanie to zdanie jednej osoby na tle pierdyliona innych :/

 2. Góra fajnie… dół tak sobie. A próbowałeś dać mu zwykłe trampki zamiast tych walonek?

 3. Wg mnie szkice wyglądają lepiej od tych dwóch pokolorowanych rysunków ;). A te pęknięcia to w ogóle są zbędne.

 4. Wszystko jest świetnie. Szelki muszą zostać :D
  Ale brakuje mi tu tylko jednego. Słowiańskiego beretu prawilności :D

 5. Mnie tam zarąbiście pasuje. Lekką skinowatość czuć, ale to nie przeszkadza. Ale jeżeli gawiedzi się nie spodoba i będziesz wymyślał coś nowego, to nie myślałeś o fioletowych podartych krótkich spodenkach a’la Hulk?

 6. Jak dla mnie za szczuplutki ten nowy Beton. Owszem, muskulatura jest orajt, ale mógłby przy tym zachować trochę swojego dawnego brzuszka.

   1. Mhm. Myślę że pozbawienie go tego wcięcia w talii nadałoby mu figurę materiału budowlanego.

Możliwość komentowania jest wyłączona.