internet musi wiedzieć

internet musi wiedzieć

To nie jest śmieszne.

W sensie serio, narysowałem dla Żony, żeby mogła w ten sposób poinformować swoich zagranicznych znajomków na fejsiku o tej nowinie.

PS. Chce ktoś kupić starą zabytkową maszynę do szycia? Bo nie mamy miejsca w mieszkaniu, żeby trzymać dziecko (wychodzę z założenia, że dziecko siedzi w jednym miejscu cały czas).

22 Komentarzy

22 myśli nt. „internet musi wiedzieć”

  1. kops niestety umarł już około 2 lat temu :( cały czas zaglądam z nadzieją że coś się ruszy… ale już ja straciłem… gratulacje z powodu dziecka :)

 1. Hmmm, maszyny mam już dwie, ale powodzonka życzę, no i gratulacje oczywiście :D

 2. Dziecko na początku się rusza tylko trochę. Głównie przewracać się na drugą stronę próbuje, czasem kopnie i rozdziera paszczkę przy każdym problemie. Dobrze jak będzie cały czas z rodzicami to znaczy: Spać z dzieckiem w łóżku (zaoszczędzenie na łóżeczku) i noszenie dziecka przez obu rodziców na zmianę w chuście (jak u mieszkańców Oceanii) lub specjalnej torbie (niekoniecznie z kangura). Jak trzeba dziecko gdzieś na chwilę odstawić, to można nalać wody do wanny i je tam wrzucić. Niemowlęta całkiem świetnie pływają i nieźle wstrzymują oddech, ale lepiej je nadzorować.

  I jakby co, to mieszkanie z bobasem może być inspiracją dla nowszych komiksów. Jak w jednym odcinku 13 Posterunku…

 3. Moje gratulacje! Moje i całego internetu, kiedy się dowiedzieliście :-)?

   1. Ale nie wziąłem tego komiksu na poważnie, pomyślałem „ach ten kater śmieszek”

 4. Nie ma co się jarać. Wszystko będzie dobrze. Po urodzeniu przestajecie wydawać kasę na piwo, a zamiast wychodzić spotykać się z ludźmi na mieście to zaprasza się ich do domu. Wyżej wymienieni czują się zobligowani do przyniesienia prezentów ergo jesteście na całej operacji do przodu. Poza tym na legalu kupujecie masę zabawek i zawsze znajdziecie wytłumaczenie, że „to dla dziecka, a nie dla mnie”. Do tego karmicie piersią (nie, Kater, Ty nie. Twoja Żona.).Jak do tego nie wydajecie hajsu na mleko modyfikowane, które jest o kant du… przepraszam pupki rozbić, bo nie daje dzieciakowi takiej odporności jak mleko z najlepszego-opakowania-ever to dodajcie do zysków oszczędność na lekarzach i medykamentach.
  Aha. Do tego będziecie mieć Człowieczka, który przy odrobinie wysiłku będzie Waszym Prze-Ziomem. Polecam każdemu.

 5. Tak wog’le, to na trzecim kadrze grzbiet książki jest ze złej strony :f.

 6. Ruchliwość dziecka jest krzywą dzwonową, bo po przełomie (czytaj lat naście) już cię mało obchodzi gdzie młode wybywa. W przypadku posiadania potomka pci dżeńskiej zamiast naście wstaw do chwili urodzenia własnego potomstwa, bo później (w przeciwieństwie do brzydszej strony ludzkości) z reguły przestaje być obiektem o położeniu bliżej nieokreślonym.

Możliwość komentowania jest wyłączona.