życie okrutne

Fun fact: w rzeczywistości nigdy w życiu nie gadałem z Teennem w tzw. realu, chociaż znamy się w sumie od wieków a współpracujemy od lat.

Tak naprawdę to niektóre się zdarzyły całkiem (np. poprzedni), niektóre nie całkiem.

PS. Jeśli nie włączyła wam się animowana zajawka Remont Teamu na stronie głównej, to wyłączcie adblocka/flashblocka/cokolwiek tam macie włączonego. Jeśli natomiast nie możecie jej zamknąć albo wyświetla się źle, tzn. że Arsen coś zjebał. (:

19 Komentarzy

19 myśli nt. „życie okrutne”

 1. Mi Adblock zajawki nie zablokował. Powiedziałbym też, że fajnie się prezentuje ;). Tylko musi być zapętlona?

 2. Dziadu, myślałem że szatan nawiedził mój komputer, gdy po włączeniu karty z kopsem a wyłączeniu jutubów dalej ktoś napieprzał muzykę

 3. Hehe, przyznajecie się do kradzieży muzyki, ładnie, ładnie…
  Oj, to tak jak z moim starym komiksem, który nigdy nie otrzymał oficjalnej nazwy… pisałam tam, że 50% historii to prawda, 50% to fikcja, czytelnikom pozostawiam decyzję, którą część uznają za którą :D

 4. Mnie ta zajawka troszkę zaskoczyła xP (a mam AdBlocka włączonego) I fajny dobór muzyczki ;)
  Motyw z pendrive’em zrobił mi dzień xD
  Domyślam się, że sprawa z KOPSem jest ostatecznie zakończona, czyż tak, bro?

 5. Kater mam prośbę – czy możesz przekazać Ytronowi głos kilku fanów? Prosimy, niech wrzuci swoje komiksy z ghafgdsa na devianta – ludzie pragną choć raz jeszcze przeczytać te mózgotrzepy a pożarły jej już odmęty netu.

 6. Czy tylko ja po tym jak zobaczyłem „Hotel Transylwania” mam już w głowie ustawiony domyślny głos dla Inviego? ;_;

  W ogóle czemu Invi należał do potworów? Aaa. już wiem – jest gejem!

 7. Jako że jest już zwiastun superprodukcji Marvela, proponuję (jak się Kater ogarniesz) nową serię KOPS’a.

  KOPS: ERA YTRONA.

 8. Zbliżają się 2015. Polska potrzebuje zmiany systemu a nie zmiany twarzy. W Polsce od 25 lat pasożytuje przeklęty układ okrągłego stołu, który nie pozwala na szybki rozwój. Partyjniactwo rozsiadło się na Wiejskiej i udaje demokrację. Jednomandatowe okręgi, ordynacja większościowa, system referendalny pozwolą skutecznie oderwać od koryt tych, którzy szkodzą nam od ćwierćwiecza. Przede wszystkim wyjdźcie z domu i zagłosujcie. 50% uprawnionych tego nie robi. Idźcie i głosujcie na wszytko tylko nie POPIS. Potrzebny jest nam ktoś nie uwikłany w zadne uklady. Wklejajcie to na swoim Facebooku, w komentarzach, gdzie tylko się da. Wykorzystajmy potęgę internetu i rozpocznijmy w maju wielkie zmiany a na jesieni je dokończymy i pogonimy ten antypolski rząd. Jeżeli nie chce ci się iść na wybory wykonaj chociaż te kilka kliknięć myszką i wklej ten tekst gdzieś w internecie. Pamiętajcie motto wyborów 2015 – Wszystko tylko nie POPIS !

 9. Zbliżają się prezydenckie. Polska potrzebuje zmiany systemu a nie zmiany twarzy. W Polsce od 25 lat pasożytuje przeklęty układ okrągłego stołu, który nie pozwala na szybki rozwój. Partyjniactwo rozsiadło się na Wiejskiej i udaje demokrację. Jednomandatowe okręgi, ordynacja większościowa, system referendalny pozwolą skutecznie oderwać od koryt tych, którzy szkodzą nam od ćwierćwiecza. Przede wszystkim trzeba wyjść z domu i zagłosować. 60% uprawnionych tego nie robi. Idźcie i głosujcie na wszytko tylko nie POPIS. Potrzebny jest nam prezydent nie uwikłany w zadne uklady. Wklejajcie to na swoim FB, w komentarzach, gdzie tylko się da. Wykorzystajmy potęgę internetu i rozpocznijmy w maju wielkie zmiany a na jesieni je dokończymy i pogonimy ten antypolski rząd. Jeżeli nie chce ci się iść na wybory wykonaj chociaż te kilka kliknięć myszką i wklej ten tekst gdzieś w internecie. Pamiętajcie motto wyborów 2015 – Wszystko tylko nie POPIS !

Możliwość komentowania jest wyłączona.