Ultimate Kal

Ultimate Kal

Kal przeszła potwornie długą drogą ciągłych spontanicznych zmian wszystkiego – od twarzy po cycki. Kostiumu też. I po wielu latach  w końcu z grubsza ogarnąłem ją tak, że teraz nie mam serca jej zmieniać. Ale i tak porobiłem parę wariacji z rozbiegu.

NEXT: Beton.

20 Komentarzy

20 myśli nt. „Ultimate Kal”

  1. Jeśli o „strój” Kal chodzi, to on tak naprawdę mógłby być różny przecież. Mógłby się nawet z kadru na kadr zmieniać. Aż dziw zresztą, że jeszcze takiego motywu nie próbowałeś wykorzystać. (Choćby do tłumaczenia „czemu zjebałeś Kal na n-ym kadrze?” ;p.)

  2. 9. i 14. niezłe wersje… takie dominy. Przyznaj się, jak to rysowałeś marzył ci się strzał z bicza w dupe, c’nie?

  3. Lol, tyle ciekawych prób, a koniec końców stara Kal, tylko z jeszcze mniej zakrywającym kostiumem? Obcas mógłbyś jej zostawić. I wolałabym wersję z paskami za szyją (może być odsłonięty cyc, ale niech to się trzyma jakoś lepiej niż na „Kropelkę”)
    13 z pozy przypomina mi Morticię, a 9 jest całkiem spoko, chociaż ta fryzura jest jakaś taka za chłopięca. Acz pasuje. Mogłaby mieć tę fryzurę…

  4. Tak wyglądała ostatnio i było porządku : http://kops.pl/wp-content/uploads/2013/04/518.png

    Kal nigdy nie miała pasa i to był świetny zabieg pasujący do jej charakteru, bo jednak odstaje swoim charakterem od reszty ekipy. Jest poważna i sarkastyczna. Dekolt z twojej ostatecznej wersji też jakiś słaby, bo nie ma babki na świecie która świeciłaby aż tak cyckami podczas walki (na YT kiedyś widziałem próbę lasek które walczyły w strojach ze street fighter i niewiele było trzeba aby piersi wyskoczyły na wiesz. ). Oczywiście co innego jeśli manipulowałaby rozmiarem swojego dekoltu w zależności od sytuacji. wersja 8 jest kapitalna mimo, ze to wstępny szkic. Kal wkurwiona zawsze wyglądała inaczej. Może w ogóle powinna posiadać kilka wersji w zależności od własnych emocji?

  5. ale fanserwis… długie włosy jej pasują, tylko nie dawaj jej stroju jak z pornola/hentaia czy co tam oglądasz :). PZDR.

Możliwość komentowania jest wyłączona.