#7 Pepperoni

Dziś będzie ostro. Rozumiecie? Bo Pepperoni.

Czekamy na fankomiksy do drugiej edycji nadal.

kliknij aby powiększyć

7. Pepperonii

└ Tags:

Dyskusja (39)¬

 1. hała says:

  niezłe, i jakie prawdziwe

 2. Skiv says:

  meh.. Takie sobie.

 3. icywind says:

  Wyjątkowo słabe, gdzie tu jest pointa bo nie załapałem? Że niby ateista się myli co do boga bo strój był mu potrzebny? Nie rozumiem… czuje się jak beton.

 4. DzikaKostkaToaletowa says:

  Choć komiks nie wyróźnia się grafiką, to jest ciekawy ( i nawet śmieszny!) . Mi się podoba ^^

 5. mari says:

  po tym co widziałem to bardziej liczy się w konkursie to czy ktoś potrafi rysować, a nie pomysł. Pewnie nie przejdzie

 6. moonvelvet says:

  Kreska oczywiście fatalna jeśli można mówić o jakiejkolwiek kresce w Paincie, ale w sumie niezły dowcip :3

 7. Toupy says:

  dobre :D choć szkoda że w paint’cie namalowane :( bo trochę traci
  icywind czy ciebie odpinają czasami z łańcucha żebyś wyszedł na dwór ? bo nic ci się nie podoba, bawisz sie w jakiegoś “Hate’era” lub jakiegoś znawce, doceń czasami trud i pomysł innych bo kiedyś to się na tobie odbije

 8. Sonikku says:

  Takie sobie, wyglądałby dużo lepiej gdyby nie był w paincie i na zasadzie kopiuj wklej, a jeśli chodzi o humor. Mały grymasik się pojawił może.

 9. Darnok says:

  @Toupy Masz coś do Incywinda, masz coś do mnie.

  A mi się nie podoba. Pointa jak z Kaczora Donalda, albo gorsza. Paint nie odejmuje, jak dobrze wykorzystany a ja tu widzę kilka kresek i kółeczek. Jestem na nie.

 10. skrż says:

  brakuje chyba 3 kadrów jeszcze… ale nawet fajne rysunki.

 11. senaszel says:

  WOW ROTFL – Nie sadzilem ze cos pobije 1 prace konkursowa, ale wlasnie spadla na 2 miejsce.
  / Brakuje mi na tej stronie przycisku: Udostepnij na Facebook`u.

 12. Matey says:

  Pomysł niezły ale chujowo wykorzystany. Jestem na spierdalaj.

 13. Siwy says:

  Tragiczne. Made by paint, nie widać specjalnego wysiłku ze strony autora. Pointa JEST ale to jedyny plus bo ssie po maksie. Z mojej strony: dziękuję, dobranoc.

 14. Bart says:

  Cienizna

 15. SStefania says:

  Tak suche, że Cartoon Wars przy tym jest morderczo śmieszne.

 16. icywind says:

  @Toupy zauważ, że poprzedni komiks mi się bardzo podobał. Ale ten uważam po prostu za nędzny. Mam mówić, że mi się podoba skoro mi się nie podoba?

 17. Calthrop says:

  Nie.

  Przy czym powyższe oświadczenie nie odnosi się w żaden sposób do postu nade mną. Tylko do komiksu.

 18. pkb says:

  Już to, co jest, jest od strony graficznej NAJWYŻEJ średnie. Szczególnie, że nie dość, że to paint, to jeszcze w znacznym stopniu korzystałeś z paintowych narzędzi i może dzięki temu kółko przypomina kółko, ale nie ma ono tyle uroku, co jajowate okręgi w komiksie o Kapitanach Polsce i Ameryce. A nie wspomniałem jeszcze o “kopi-paście”.
  Następna rzecz, to brak teł.
  Nie rozumiem też, po co rozbijać to na tak wiele kadrów, do tego (także przez brak tych “tyłów”) nie dość przejrzystych. Pewnie i tu ukryte jest lenistwo – zaczęło się z widokiem na wprost postaci (co na początku sens jeszcze miało), to się potem nie chciało je rysować jeszcze raz z boku, lepiej było sobie pokopiować.
  Żeby jeszcze wszystko ratowała historia… Ale nie ratuje. Co prawda z samego pomysłu można by coś wyciągnąć, ale przedstawiony jest słabo, sztywno, nieśmiesznie. I do tego zgubiła się puenta.
  Jak więc łatwo zgadnąć, jestem na nie. Dobranoc.

 19. Jan Jansen says:

  \\………//
  .\\…….//
  ..\\…..//
  …\\…//
  ….\\.//
  ….//.\\
  …//…\\
  ..//…..\\
  .//…….\\
  //………\\

 20. oRkA says:

  pkb – wyjąłeś mi to z ust. Zaśmiałem się tylko raz, w sumie rychłem śmiechem gdy przeczytałem komentarz Mateya :) Doceniam tu wkład autora w rysunek i na pewno się napracował nad geckiem i ateistą, ale 40 min przy komiksie to tak naprawdę całkowite nic. Staram się pominąć fakt, że w paincie było to robione, bo nie każdy ma dostęp do lepszego programu graficznego (tak naprawdę każdy ma dostęp, ale większość o tym nie wie) i nie każdy umie rysować. Po za tym gdyby zrobiłby to ołówkiem też byście po tym pojechali. Tak więc staram przymrużyć oko na wykonanie i skupię cię na samym pomyśle.
  Pomysł był, to trzeba przyznać, ale niestety został wrzucony tu w surowej postaci. Pomysł miał pewien potencjał, ale niestety nie wielki. Ty niestety nawet tego nie wykorzystałeś. Wystarczyło przynajmniej skojarzyć fakty, że człowiek bóg jest tak samo niewidoczny jak invi i może by coś z tego jeszcze wyszło.
  No niestety, ale patrząc się tyko na historie i jej humor to i tak straszna lipa i chyba bawi to tylko “fundamentalnego ateistę”, albo 13-latków. :\
  No niestety, każdy pomysł trzeba doszlifowywać 2/10

 21. Darius says:

  najlepsza jest ostatnia ramka z “nie” Geko :).
  pomysł gdyby dopracować jeszcze by miał jakieś szanse, a tak kona w agonii.
  jeśli mam być szczera, przypuszczałam, że będzie więcej komiksów rysowanych ręcznie lub mających jakiś poziom, a tu tylko paint…

 22. uch_och says:

  jebcie się… :( mi się podoba :*

 23. Soanvig says:

  Zajekapitalny :D I jaka cieszymorda z tego gościa :D

 24. oRkA says:

  Też się zastanawiacie ile z komentarzy pozytywnych to komentarze pepperoniego? :D

 25. Renat says:

  Drugi komiks, zaraz po butelkach, który zwyczajnie do mnie nie trafia. Może potrzebuję dowcipów niższych lotów, a może po prostu kiepskie wykonanie. Ale mi się nie podoba.

 26. Nauta says:

  Rysunek do dupy, ale fabuła sie całkiem fajnie zapowiadala :) Szkoda tylko ze gdzieś w połowie komiksu gdzies ja wcielo :p

 27. ytron says:

  Nieprzeciętnie chujowe.

 28. kupciak says:

  Ou. Dziwne…

 29. Darnok says:

  @ytron Jesteś jedyną osobą nazywającą rzeczy po imieniu…

 30. Sam pomysł “Jestem Człowiek-Ateista a to Człowiek-Bóg. Ja w niego nie wierzę a on nie istnieje.” całkiem mi się podoba, ale jak już kilkakrotnie wyżej wspomniano, wykonanie kiepskie, zwłaszcza, że wysiłku w nie poszło mało.

  Zgadzam się z Darius… Za przeproszeniem żal dupę ściska przy świadomości, że większość uczestników (przynajmniej jak do tej pory) lekceważy zupełnie pojęcie “konkursu” tak żenująco zaniżając poziom. I nie, nie chodzi o robienie komiksu w Paincie. Rozumiałabym, gdyby ktoś miał dobry pomysł i wybrał za swoje narzędzie Paint, bo nie ma talentu/nie umie/nie wie, że są lepsze, a wciąż darmowe programy. Ale zatrważająca większość prac jest zrobiona tylko po to, by być zrobiona. Odwalona namiastka “żartu” i kiepski rysunek to NIE jest coś, co pokazuje się całemu Internetowi -.- Musi działać przynajmniej jedno z nich, by można było mówić o pracy wartej uwagi Zarębów, jurorów i wszystkich obserwujących.

 31. oRkA says:

  @Darnok, on nie jest osobą, on jest jednorożcem :D

 32. pkb says:

  Większość pozostałych jest rysowana, ale nie wiem, czy to aż tak wielki plus…

 33. pkb, chodzi mi nie o samo rysowanie lub nie, lecz fakt włożenia w pracę widocznego wysiłku, oraz, co chyba jeszcze ważniejsze, MNÓSTWA SAMORYTYKI. Szkoda, że tej wielu brak -.-

 34. Katty Chylińska says:

  nic ciekawego… i raczej pomysłu nie było…
  Rysunki sa do duuupy. i tyle! więcej do powiedzenia nie mam.
  jestem na nie

 35. Nayia says:

  Mimo niespecjalnej kreski i stylu nieco na odwal się, podoba mi się wątek Człowieka-Boga, którego mocą jest nieistnienie X’D

 36. Darnok says:

  @Katty Chylińska Ktoś tu miał być łągodnym jurorem… :) A;e rozumiem. W obliczu góna nie miałaś wyboru.

 37. Darnok says:

  Może i Człowiek-Bóg jest i fajnym pomysłem ale Pepperoni ma góra 11 lat.

  Zapytał się rodziców co to Ateista a ci mu powiedzieli że to ktoś kto w nic nie wierzy. Niestety biedny pepperoni nie zrozumiał że tu chodzi o wiarę a nie o potrzebę kostiumu.

Jeżei nie widzisz swojego komentarza, poczekaj cierpliwie. Mógl zostać zaklasyfikowany przez filtr jako spam. Jeśli nim nie jest, wkrótce go tu zobaczysz.

Skomentuj¬