23 myśli nt. „KOPS #REBUT: Kpt. Zajebistość i Invi”

 1. Nic dodać, nic ująć. Latające okulary i Thor :) Teraz Kapitan dostanie depresji, bo kobiety z Internetów będą krytykowały jego brodę?

 2. W invim fajne jest to, że te okulary można copy pastować na potęgę, ewentualnie odbijać je horyzontalnie czasem i nikt nie zauważy. Rozumiecie? NIKT NIE ZAUWAŻY.

 3. A mnie się podoba „lumberseksualny” wygląd, ale kiepski jest redesign symbolu. Stracił swoją supermenowatość

 4. Beznadziejny ten Invi. W ogóle Ci nie wyszedł i niczym nie przypomina starego. Ale chała to się na żal.pl nadaje (mam nadzieję, że taki niewinny trolling z rana nikogo nie oburzy) ;))))
  PZDR.

   1. Sorki za żarcik. Mógłbyś taki „running gag” wprowadzić, że invi ciągle zmienia oprawki okularów, np. na takie a’ la hulk hogan żeby wyglądać „twardziej”.

 5. No i doczekaliśmy się naszego polskiego Chucka Norissa XD
  Dat broda. Nie myślałam, że Kapitan Zajebistość może nie wyglądać obleśnie :3 Tylko ten loczek X”D To tak przerażające nawiązanie do Supermana, że będę się bała zasnąć…

  Invi mi się nie podoba. Jakiś taki niepodobny do siebie. I utyty. Wiem, że brzuszek zawsze był jego cechą rozpoznawczą, ale przegiąłeś, Kater. Przegiąłeś.

 6. Zajebistość chyba mi się bardziej stary podobał, te wąsy były jednak czymś unikalnym…
  No ale nowy zarost – nowy wątek poboczny :>

 7. Nogi znowu jakby ironmanowe. Broda jakaś kwadratowa. Brak gaci na wierzchu :(.

  A Inviemu lepiej pożycz swoje oksy ;p.

 8. No cóż, jakby to ująć…jestem w chorobę ciężką sceptyczna do każdego, KAŻDEGO reboota (a to wszystko przez DC i zgenderowanych Silver Banshee i Lobo) ;__; Ale oni się jeszcze jakoś kwalifikują, ratują.

 9. Invi to ostatnia postać która potrzebuje odnowy. Acz kolwiek jestem całkowicie za tym aby czasem okazyjnie ubierał inne okulary. Orginalne jednak najlepsze.
  Kapitan wygląda jak jakiś hipster. Za bardzo go postarzałeś tą brodą.

Możliwość komentowania jest wyłączona.