KOPS #REBOOT: Gecko

Gecko

Robię reboot KOPSa, ponieważ mam adhd i ponieważ za dużo zadaję się z Pickadorem – a to jest człowiek, który żyje Marzeniem. Na początek dizajn głównego kolesia. Jak widać Ultimate Gecko ma skarpetki podkolanówki. Tak wygląda przyszłość.

A serio to co uważacie? Chciałem mu najpierw zrobić taką podłużną mordę jak na rysunku z kubkiem, ale to w sumie nie pasuje do gekona. Więc aktualnie stanęło na tym co widać.

Na razie nic więcej nie zdradzam, bo wszyscy wiemy ile są warte moje obietnice. Więc będę po prostu robił rzeczy uczciwie.

20 Komentarzy

20 myśli nt. „KOPS #REBOOT: Gecko”

 1. Dla mnie ten tułów wygląda trochę przerażająco – jakby miał jakieś dziwne kości/żebra na wierzchu a skórę wychudzoną dopiero na klacie. taki Gecko-zombie. Albo jakby te „żebra”były przedłużeniem ogona, przez co Gecko wydaje się mechanicznym wężem w przebraniu człowieka :O przeraża mnie ta wizja. -=====================O

   1. Dwie rzeczy:
    1. Ludzie maja 7 zeber. Gecko na rysunku ma ich ze 4. Klatka piersiowa (to cos ograniczone przez zebra) ma wysokosc wieksza niz szerokosc. Poza tym very nice.
    2. To sie nie uda. Widzialem juz takie pomysly i mialem takie pomysly sam. Robiac reboot skomplikujesz sobie styl, ktorego chcesz uzywac, przez zrobienie nowego odcinka bedzie Ci zajmowalo wiecej czasu, latwiej bedzie Ci powiedziec ‚Nie mam czasu’ albo ‚nie chce mi sie’ i bedzie jeszcze mniej odcinkow niz jest teraz. Zamiast bazgrolic nowe designy narysuj nowy pasek for gods sake.

 2. Ładne rysunki i fajny design postaci. Jestem jak najbardziej na tak. Ale nie wrzucałbyś do internetów pytania o opinie, oczekując tylko pochwał, dlatego tu są dwie uwagi:
  -na 6 na 11 rysunków, na których widać całą postać, Gecko ma strasznie szeroko rozkraczone nogi. Masz chyba jakąś manierę, żeby rysować postaci w rozkroku i nie zdajesz sobie sobie nawet z tego sprawy ;D Może jakieś inne pozy?
  -Co oznacza ten gest ze „zgiętym palcem wskazującym” który wykonuje Gecko na tym rysunku w prawym górnym roku pod napisem? Zauważyłem go już przynajmniej w kilku twoich komiksach (true story) i nigdy nie przypominam sobie żeby ktoś wykonywał taki gest.

  1. 1/ zaiste, ale chyba robię tak tylko w przypadku Gecko. A może i nie.
   2/ ten paluch to zwykle w sytuacji kiedy postać zadaje pytanie/nie rozumie/myśli, coś w ten deseń. A nie wiem skąd mi się to wzięło.

   1. To chyba z tych średniowiecznych malowideł, gdzie postać wypowiadająca się jest ukazana z dłonią w górze.

 3. Moje 3 grosze- Ten „główny” Geko jest za chudy i ma za długą szyję! A najlepszy „model” to ten pierwszy od góry, na prawo od KOPS.
  Może trzeba by było właśnie od niego jako głównego pomysłu wyjść i się pobawić formą?

 4. Gecko z kubkiem ma lepsze rękawice/łokietniki/to żółte na przedramionach. Ale ostateczny Gecko mi się podoba, taki wychudzony, sama skóra i kości. I łepek ma taki fajnie owalny, jak wcześniej. Tylko ta szyja mogłaby być ciut ciut szersza.
  Czekam cierpliwie na powrót KOPSa.

  1. no z szyją to jednak przegiąłem. ale to wyjdzie w praniu. a poza tym i tak za pięć kadrów się znowu zmieni bo ja nie umiem być konsekwentny.

 5. Ej zaraz…czy jak wszystko idzie od nowa to mój origin Kapitana Polski jest niekanoniczny? A właśnie 3 część rysowałem ;_;

 6. Szczerze? Wygląda jak gorzej ubrany brat bliźniak jakiegoś Igora czy Quasimodo. Ma garba, jest niemożebnie chudy i w dodatku wygląda, jakby nie wiedział, co ma zrobić z kończynami.

Możliwość komentowania jest wyłączona.