26 myśli nt. „ewolucja”

 1. Czemu on ma zawsze minę jakby był przerażony icoś mu ściskało jaja?Podczas tak luźnej rozmowy?

 2. Geneza dziobaka i teoria ewolucji? „Ostatni Kontynent” Terry’ego Pratchetta się kłania ;)

 3. @up
  przypomniałeś ci co tam Pratchetta mam do odrobienia, dzięki ;)

  Paski True Story są naprawdę urocze, chapeau bas ;]

  1. a właśnie, czytałem kiedyś „Dysk”. Zaskoczyła mnie specyfika tej powieści, bo ja to raczej „kryminały” pochłaniałem. Ciekawe poczucie humoru i pomysły. Wpadła mi w ręce książka „ostatni kontynent” ale z tego co wiem (może błędnie, trudno powiedzieć) to zaczyna się od „Kolor magii”
   Warto ?

   1. Zależy, jeśli chodzi o pierwszą książkę w tym świecie, to tak. Ale jeżeli chodzi o cykle, to tylko początek sagi o Rincewindzie. Jak ludisz kryminały, to poszukaj książek z serii o Straży Miejskiej Ankh-Morpork, Pierwsza to bodajże „Straż! Straż!”.

   1. No nie wiem, może odkryliście w końcu, że powstały też inne gry :P. Poza Sonic’ami, Hirołsami czy AoE :P.

   2. jak odkrywam nowe gry to mnie przerażają, że są ładniejsze niż rzeczywistość

  1. Nie wiem. Odpowiem ci jak wyjdzie druga część, bo albo obecna jest cholernie dobrym zwiastunem jeszcze lepszej kontynuacji, albo jest bezczelnym wyciągaczem kasy który nakłoni nas abyśmy się znowu na to dali nabrać przy okazji następnej części.

   1. Chyba różne filmy oglądaliśmy. Ja myślałem, że Promoteusz to zajebista komedia absurdalna.

   2. Mnie aborcja nie bawi -.- Dobrze przynajmniej, że była przeprowadzona w inkubatorze, bo inaczej mała kałamarniczka by nie przeżyła. :(

 4. Polecam do grania na przykład siadanie na kanapie bądź innym fotelu.
  Granie na stojąco niezdrowe, naczynia krwionośne się rozszerzają, zastawki w żyłach padają i takie tam (chyba, że wy nie stoicie tylko maszerujecie w miejscu albo jakieś podskoki/pajacyki uprawiacie, bo wtedy to zdrowo znowu).

  1. od siedzenia mogą zrobić się hemoroidy, a nawet zaparcia, cukrzyca, otyłość, nadciśnienie, miażdżyca, skolioza. Brrr, nie warto.

 5. no dzięki, że zepsułeś mi film, nie widziałem jeszcze a już się dowiedziałem że ludzi zrobili łysi kolesie. No wielkie dzięki

Możliwość komentowania jest wyłączona.